Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
SAJO Piešťany- elektroliečba,vodoliečba,motomedy,mechanoterapia,inhalácia,suché uhličité kúpele

REHABILITÁCIA A ZDRAVOTNÍCKY FITNES

Enraf-Nonius ponúka rozsiahly balík produktov, ktoré možno použiť na presné vyhodnotenie a liečbu porúch ľudského lokomotorického aparátu. Neustály rozvoj kvalitných produktov a neustále sú v súlade s potrebami a potrebami pacientov a terapeutov sú základom našich produktov, ktoré umožňujú ľuďom vykonávať zodpovedne a cielene. Vďaka dômyselnému softvéru EN-Train / EN-Track je ľahké dohliadať na každý aspekt kvalitného procesu rehabilitácie.

Cvičenie je najúčinnejšou liečbou kardiovaskulárnych, degeneratívnych, posttraumatických a metabolických porúch. Zariadenie, ktoré poskytujeme v sérii EN-Dynamic, unikátny bežecký pás EN-Motion, bicykel Bike Reha alebo bicykle EN-Tree, či už EN-Train / EN-track-track, sú ideálnou možnosťou tréningu. 


 

EN-CARDIO

EN-Cardio je kompletná séria automaticky nastaviteľných kardio-dýchacích prístrojov, od ergometrických bicyklov až po rehabilitačný bežecký pás. Všetky zariadenia EN-Cardio pracujú s konceptom EN-Track a sú vhodné na použitie počas rehabilitácie aj po rehabilitácii.

  • EN-Motion
  • Bike Reha
  • Crosswalker

 

EN-TREE

                                                                           

EN Tree Pulley          EN Tree Pulley Explosive   EN Tree Pulley Explosive s krytom    

       

EN TreeP                                EN TreeM                                       EN TreeM Explosives

 

Kompletná séria multifunkčných kladkových systémov, s ktorými cvičíte prostredníctvom izolovaných monoartikulárnych aj komplexných multiartikulárnych pohybov. Séria EN-Tree obsahuje rôzne formy implementácie, ktoré umožňujú dokonalé školenie s výbušnými pohybmi, ako aj tradičné cvičenia

  • EN-Tree Pulley 24 kg štandardná kladka
  • EN-Tree Pulley 24 kg MDD s krytom
  • EN-Tree Pulley 54 kg Explosive na výcvik rýchlych výbušných pohybov
  • EN-Tree Pulley 54 kg Explosive MDD s krytom
  • EN-Tree P pneumatická kladka
  • EN-Tree M 24 kg merná kladka
  • EN-Tree M 54 kg Explosive s krytom

 

EN-Tree lavičky MTT lehátka

 


 

EN-DYNAMIC

  

EN-Dynamic línia Enraf-Nonius je rad multifunkčných pneumaticky fungujúcich cvičebných prístrojov. Optimálne a bezpečné cvičenie je možnosťou pre každého. Mladý alebo starý, pacient alebo klient, začiatočník alebo pokročilý športovec, každý môže spoľahlivo cvičiť so zariadením v rade EN-Dynamic. V počiatočnej fáze tréningu nie sú žiadne špičkové sily vďaka presnosti tlaku vzduchu a neskôr je možné realizovať ideálny silový tréning.

 

DOLNÉ KONČATINY TRUP DOLNÉ KONČATINY

EN-Dynamic Total Hip

EN-Dynamic Leg Extension

EN-Dynamic Seated Leg Curl

EN-Dynamic Abduction

EN-Dynamic Adduction

EN-Dynamic Seated Leg Press

EN-Dynamic Squat

EN-Dynamic Low Back

EN-Dynamic Abdominal

EN-Dynamic Rotator

 

 

 

 

EN-Dynamic Chest Press

EN-Dynamic Pull Down

EN-Dynamic Shoulder Press

EN-Dynamic Rowing

EN-Dynamic Triceps Dips

EN-Dynamic Fly

 

 

 

 


 

EN-Train

 

EN-Train je nový softvérový koncept spoločností Enraf-Nonius pre lekársku výcvikovú terapiu (MTT) a Zdravotnícky Fitness. Koncept, ktorý Vám umožní rýchlo a ľahko navrhnúť najlepšie cvičebné programy pre vašich pacientov. To je možné dosiahnuť pomocou 3 panelov nástrojov, ktoré tvoria štandardnú súčasť programu. Napríklad pomocou predprogramovaných cvičebných protokolov môžete navrhnúť kvalitný kardio alebo silový tréningový program, ktorý úplne vyhovuje Vašim potrebám a poznatkom.

 


 


281617

Úvodná stránka