Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
SAJO Piešťany- elektroliečba,vodoliečba,motomedy,mechanoterapia,inhalácia,suché uhličité kúpele

ELEKTROTERAPIA

Holandská firma Enraf Nonius sa zaoberá výrobou a predajom zdravotníckych prístrojov už od roku 1935.

Kompletná, ľahko použiteľná, rýchla a zodpovedná voľba! Toto opisuje novú sériu Enraf Nonius 4. Tento rad zariadení ponúka všetko, čo potrebujete pre efektívne a správne zaobchádzanie.


Séria 4 zahŕňa zariadenia pre ultrazvukovú terapiu, elektroterapiu a kombinovanú terapiu. Vďaka intuitívnemu rozhraniu dotykového displeja je možné sériu 4 ovládať veľmi jednoducho. Jasné a dobre organizované menu Vám pomôže pri výbere liečebných postupov. 
Vďaka batériou napájanému zdroju (voliteľné) je možné zariadenie ľahko použiť aj na ambulantnú liečbu. Nie je potrebné pevné sieťové pripojenie. Všetky typy terapie sú okamžite k dispozícii na lôžku pacienta, nech ste kdekoľvek. Je to tak jednoduché!


Elektroliečba sa tiež stáva veľmi jednoduchou použitím vákuového zariadenia Vacotron 460. Vakuové elektródy môžu byť umiestnené bez námahy. Zjednodušujú dobrú lokalizáciu a nezaťažujú pacienta. Prečo robiť veci ťažším spôsobom? Terapia môže byť tiež jednoduchá.


Séria Enraf-Nonius 4 je nová generácia zariadení pre ultrazvukovú terapiu, elektroliečbu a kombinovanú terapiu. Vďaka najnovším technologickým možnostiam, najmodernejším vedeckým poznatkom a dlhoročným skúsenostiam spoločnosti Enraf-Nonius, ako výrobca terapeutických zariadení, Vám bude zaručí, že dosiahnete čo najlepšie výsledky .

 

Videá predstavujúce produkty spoločnosti Enraf-Nonius

 

PRODUKTY ZARIADENIA SÉRIE  4        https://www.youtube.com/watch?v=uAliYnpLYk0

                                                                   https://www.youtube.com/watch?v=4aPFY5phFmk

                                                                   https://www.youtube.com/watch?v=xnfh0loBVXs&t=5s


 


281613

Úvodná stránka